Konstrukcje stalowe przeszklone

Ścianki i drzwi stalowe – przeszklone to idealna alternatywa dla małych i ciemnych pomieszczeń, a zarazem eleganckie i nowoczesne rozwiązanie pozwalające na funkcjonalny podział przestrzeni nadając im niepowtarzalnego industrialnego i loftowego wyglądu.

W przeciwieństwie do standardowych ścianek działowych rozwiązanie to oprócz izolacji akustycznej zapewnia także dopływ naturalnego światła zewnętrznego do wewnątrz oraz nadaje poczucie przestrzenności. Wyjątkowy charakter dodatkowo można wydobyć przez malowanie konstrukcji na dowolny kolor z palety RAL co pozwala na dopasowanie do każdego rodzaju wystroju.
Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkowania konstrukcje mogą być szkolone szybami przeziernymi bezpiecznymi czy też hartowanymi. Dla bardziej wymagających klientów możemy je wykonać również w wersji z szybami matowymi, barwionymi lub ornamentowymi. Konstrukcje stalowe są wykonywane w dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie co z pewnością jest dużą zaletą pod względem aranżacji wnętrza i nadania mu wyszukanego wyglądu.